Actualités 16/zegnajcie-wakacje-witaj-szkolo
Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!
Tue, 02 Jun 2020 00:49:00 GMT
A pióro kosztuje od 7 do 20 zł. Ceny zeszytów wahają się od 0,35 zł za 16-kartkowy do 6 zł za 100-kartkowy zeszyt w twardych okładkach. Do wyposażenia ucznia należy jeszcze dopisać zestaw geometryczny ...